Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek depresszió jelei?

Ezek depresszió jelei?

Figyelt kérdés
A hangulatom folyamatosan szürke, szomorú. Alapjáraton tudok vidám lenni de van olyan hogy hirtelen elkezdek szomorú lenni és külön kell vonulnom mindenkitől. Folyamatosan bűntudatom van. magamat hibáztatom/bántom magam. csomó ember mellettem áll de én nem érzem jól magam. mindenkitől elakarok húzódni és egyszer csak elkezdek random sírni. Érdekelnek a halálok és szomorú/komoly témákkal foglalkozó dolgok. folyamatosan a bánatot érzem a közelemben. érzelmileg egy nagyon érzelmes vagyok. Szeretem azt ha olyan filmet nézek amin sírhatok. szerintetek ez lehet depresszió? és ha igen milyen szinten?

2017. júl. 8. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez depresszió, tökéletesen le is írtad. Szerintem középsúlyos.
2017. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És magamtól megtudom "gyógyítani" ezt? bármilyen segítség nélkül?
2017. júl. 8. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha tudnád irányítani , nem tennél olyan dolgokat ami rosszul esik neked. Az, hogy bántod magad, hogy ellököd a barátaid es a sírás ok . Gondolom ezeket nem igy akarod csak így történnek . Keress valakit aki tud segíteni, és ha az elején nehéz is , engedd közel magadhoz, hidd el idővel minden jobb lesz, az eleje a legnehezebb mindennek. De ne szégyelj segítséget kérni 😊
2017. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! 1. Miota tart ez? Csak azért kérdezem mert ez lehet a premenstruációs időszak is. Én egy hétig éreztem majdnem ugyanígy (ennyire súlyosan nem) aztán megjött és elmúlt (a hormonok csinálják ezt) de keress fel egy psychologust O tud segiteni. Ilyef vitaminhiany is tud okozni, barmi ilyen kis dolog. Nem mondom, hogy keress ra neten mert hat azert na... Net.. A legfontosabb, hogy ne zarkozz be! Beszelj rola olyan embereknek akikben megbizol, es esetleg tudnak segiteni (pl. Anyukad)

Sok sikert! :)

2017. júl. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Régótább
2017. júl. 9. 12:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon hasonlo a helyzetem. Aterzem amit erzel, en is maganyosan erzem magamat es sokat tudnek sirni

Segitett neked valami ?

Mert en is csak magam akarok segiteni ezen.

2018. máj. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!