Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem így magam délutáno...

Miért érzem így magam délutánonként?

Figyelt kérdés
Amikor nincs edzésem, miután hazaérek, eszek, tanulok stb és mikor jön a szabadidőm, úgy elmegy a kedvem mindentől. Nem tudom hogy mit csináljak, néha olvasok, de leginkább telefonozok/számítógépezek, de közben furdal a lelkiismeret, mert tudom hogy káros az egészségemre, de máshoz meg nincs energiám. A másik meg hogy folyton eszek, vagy enni akarok, de azt se szabadna, főleg hogy nem éhségből teszem. Teljesen elmegy a kedvem a rajzolástól is, pedig amúgy az a kedvenc hobbim, de egyszerűen tanulás után elszáll az ihlet, és csak zombi módjára huzigálom a kezem a papír fölött. Rossz a közérzetem, délelőtt álmos vagyok, de éjszaka elaludni időben képtelen vagyok. Mit csináljak? Egyek több vitamint vagy mi? Vagy mindennek az oka az hogy keveset alszom? Vagy a teló/számítógép használata? Ha sok dolgom van (ez általában mondjuk a tanulás) az a bajom, ha meg nincs semmi az. Elegem van. Javaslat?

2017. jan. 17. 18:35
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és 13/L
2017. jan. 17. 18:39
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj ki a szabadba. Az D vitaminnal is ellát, meg jobban is érzed magad tőle.
2017. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!