Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez depresszió vagy csak a...

Ez depresszió vagy csak a kamaszkor velejárója?

Figyelt kérdés
Attól félek, hogy a szüleim csalódnak bennem, ideges, ingerlékeny vagyok, úgy érzem, hogy egy fiúba sem tudnék szerelmes lenni, egy fiú sem fog tetszeni soha, egyszerűen nem tudok érezni, olyan vagyok mint egy rongybaba, most karácsonykor és mikuláskor is inkább elbújtam volna valahova egyedül, mert semmihez sem volt hangulatom, semmihez sincs kedvem. Persze ezek néha elmúlnak, de mindig visszajönnek az érzések, hohy én egyáltalán miéet vagyok itt. Ha valami viccesen röhögnek a barátaim nekem akkor is csak egy kényszeredett vigyorra futja. Már tél elejétöl tart ez az egész? Csak túldramatizálom? Kérlek segítsetek! 14/l
2016. dec. 24. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Tini dráma.
2016. dec. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább a megfelelési kényszer miatt van és igazából ez nem a velejárója.Szerintem,ne akarj megfelelni senkinek hanem inkább magadnak.
2016. dec. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!