Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 3 Műszakos munkarend, hetek...

3 Műszakos munkarend, hetek közötti átállás?

Figyelt kérdés

Aki hosszabb ideje van benne,nagyon kíváncsi lennék a véleményére hogyan tud éjszakás hétről-délutánosra visszaállni?

Ez az egyetlen gondom az egésszel nálam úgy néz ki hogy péntek vagy szombat reggel lerakom a műszakot megyek haza és alszok,hogy élvezzem a maradék hétvégét és ne hulla fáradt legyek,viszont így ismét csak reggel fogok megint aludni,4-6fele felkelek délben és megyek dolgozni egyből,csak úgy szakad meg a kör ha egy nap kihúzom estig alvás nélkül,ami nem is igazán gond,csak frusztrál mert nem igazán hallom ezt több embertől és hát ha velem van a baj.


Mindenkinek csak így megy?vagy van bármi ötlete valakinek hogy ezt az egy visszaforgatós napot hogyan lehet legjobban megoldani?



2016. dec. 14. 04:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Igazából gondolom a legjobb megoldás az lenne ha nem halasztanám ezt el így,hanem egyből az utolsó napon csinálnám,de mivel fiatalság,bolondság mindig van valami hétvégi buli,esti program így reggel érek szintén haza.
2016. dec. 14. 04:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem simán ment mindig az átállás kezdettöl fogva 9 évig dolgoztam 3 müszakban. Mondjuk én sosem jártam bulizni mikor már dolgoztam, örültem hogy szelel a se ggemen a lyuk. Imádtam a szombat reggeleket éjszakás müszakban, volt egy bizonyos hangulata.
2016. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!