Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megy a hasam a laktózmentes...

Megy a hasam a laktózmentes tejtől?

Figyelt kérdés

Üdv!

Az elmúlt 1 évben kiderült rólam hogy laktózérzékeny vagyok. vettünk erre nekem külön gyógyszert,meg van laktózmentes tejem.De az elmúlt 1-2 hónapban azt vettem észre hogy már a saját tejemtől is beteg vagyok.Megy tőle a hasam.Eddig nem volt ilyen problémám...Másnál is van ilyen?De ha gyógyszert szedek,akkor minden rendben van.Ezt mondtam anyuéknak,de nem hiszik el hogy ettől megy a hasam.De ez biztos!!! Tudom hogy ez a tejtől van.Mert ha megiszok 1 pohár laktózmentes tejet,10 percre rá megy a hasam...



#gyógyszer #tej #Laktóz laktózérzékenység
2016. nov. 29. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így sajnos egyértelmű.

Hugom is laktózérzékeny, neki egy pohár laktózmentes tej még nem 'üt be', de ha túlzásba viszi ő is rohan wc-re. Úgy néz ki te még érzékenyebb vagy rá, sajnos meg kell tanulnod együtt élni a dologgal.

2016. nov. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.köszöböm szépen.

Hát igen...csak nagyon kellemetlen. :(

Meg eddig nagyon szerettem a tejtermékeket ..

2016. nov. 29. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Lett valami megoldás? Lehetséges, hogy magára a tejfehérjére vagy allergiás, vagy arra is és laktózra is. Nekem is folyton hasmenésem van. Már nem tudom követni milyen élelmiszer váltja ki, de azt én is észrevettem, hogy a laktózmentes tejtől nagyon rosszul leszek, még napokkal utána is.
2023. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!