Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Felek, szerintetek van miert?

Felek, szerintetek van miert?

Figyelt kérdés
Sok olyan sportolo van akit vizsgaltak meg stb es nem talaltak semmit es sport kozbe halt meg vagy ilyesmi,szivizombetegsegbe es vagy ugy szulettek,de elotte nem vettek eszre es azt mondtak egeszseges,en is sportolok es felek,hogy mivan ha nekem is lesz ilyen szivizom problemam vagy mivan ha ugy szulettem,hogy baj van de nem vettek eszre ,mert voltam vizsgalatokon(ekg,szivultrahang,verkep,es hallgattak is meg a szivem) azt mondtak nincs bajom,de ok is mennyi even at sportoltak es azt mondtak nincs baj es megis bekovetkezett a szornyuseg,en ettol tartok,hogy mivan ha nekem is igy lesz? Meg fiatal vagyok de ok is fiatal korukba keztek es birtak meg minden es aztan 20-30 evesen meghaltak. Tartok ettol.

2016. szept. 1. 17:54
 1/3 Yabu ***** válasza:
Mennyire sportolsz intenzíven? És van valami bajod/fájdalmad, vagy miből gondolod, hogy valami nem stimmel?
2016. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Privibe lehet?
2016. szept. 1. 18:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Tulajdonkeppen felek,hogy kivizsgaltak azt mondtak nincs bajom de megis bekovetkezik
2016. szept. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!