Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nem megy orvoshoz. Azt mondja...

Hot_kiss kérdése:

Nem megy orvoshoz. Azt mondja nem szükséges. Vajon tnyleg így van?

Figyelt kérdés
Apukám pár napja elrontotta a gyomrát, nem esett jól neki, hogy éjjel teletömte magát étellel. Hányt, mellőzte az evést. Most már jól van és nincs semmi baja, bár még nem eszeik meg mindent. Ma ahogy hazaértem a munkából anyukám feküdt az ágyban és azt mondta egész nap fel sem kelt. Mesélte, hogy egész éjjel hányt és annyira rosszul érezte magát, hogy fel sem kelt. Kérdeztem mit evett. Azt mondta csak azt, mint eddig, semmi különlegeset. Kérdeztem, hogy ne vigyem-e el orvoshoz. Azt mondta nem kell annyira nem komoly. Lehetséges, hogy Ő is elrontotta a gyomrát valamivel, amiről nem is gondolná vagy valami betegség lehet az oka? (Nem járt sehol hétvége óta, akkor is csak boltba vittem el. A gyomorrontást pedig nem lehet elkapni..)
2010. ápr. 20. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Vírus van, ez nem gyomorrontás. Átestem ezen én is múlt héten, a csütörtök éjszakám durva volt, másnap egész nap aludtam, következő nap kutya bajom nem volt.


Ha a hányás nem húzódik el, akkor tényleg nem muszáj orvoshoz menni. Ha a panaszok nem múlnak el, akkor kell, mert kiszáradhat. De szerintem anyukádnak is ugyan az van, mint nekem volt múltkor, meg szerintem apukádnak is ez volt a baja (és anyukád tőle kapta el). Egy éjszaka hányás, másnap intenzív pihenés, következő nap már semmi baj. Ha ez nem így zajlik le, szóval nem múlnak el a tünetek, akkor kell orvos.

2010. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Perforált a vakbele.
2010. ápr. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. NEm szeretnék előre aggódni. Így is beteg szegény anyukám, nagyon nem hiányzik ez a hercehurca hányásos baj :(
2010. ápr. 20. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Calici vírus fertőzés van! Én már túl vagyok rajta. Úgy hánytam, mint a tűzhányó. De nekem hasmenésem is volt.
2010. ápr. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is beütött ez a vírus sőt az egész családot letarolta szó szerint! Felváltva jártunk a wc-re nekem hasmenés volt 1 napig meg egyszer hánytam! Öcsém inkább csak hányt! Anyukám felváltva hányt és hasmenése volt, apumnak csak hasmenése volt, a nővérem pedig hányt! 1 nap alatt túl estünk rajta másnap még mindenki szarul volt, de utána már nem volt baj! Én csak annyit tudok mondani sok folyadék!!!!!!!!
2010. ápr. 21. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jaja ez a hülye vírus a bűnös. 1-2 nap alatt lemegy. ha nem akkor kell orvoshoz menni
2010. ápr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!