Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tehetem a testem s...

Hogyan tehetem a testem s karom edzetebbe, legalabbis koromhoz kepest?

Figyelt kérdés
Tudom h hulyen hangzik , de a helyzet az h 18 eves srac vok, s a gondom az h a 2 karom 18 evesen ugy nez ki mint egy otodikese , ezt arra ertem h annyira vekony. Probaltam a sulyozast , 3 honapon keresztul ( 20 kg -os sulyal) edzetem , de hiaba , ugyanis erosodni erosodtem , de viszont fejlodni nem mondhatni h fejlodtem. Masok hozzam kepest elegge fejletebbek , ugy a karuk mint a testuk ( ezt arra ertem h nagyobb darabok a velem egykoruak , s a karuk is joval vastagabb mint az enyem. Miert van ez ? es mit tehetek annak erdekeben h enis erjem el a koromhoz valo fejlodesi szintet ?
2008. szept. 30. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nem vagyunk egyformák. minden ember más. én a helyedben nem adnám fel a súlyzózást, esetleg kikérdezném egy szakmabeli tanácsát, konditermekben is vannak tanácsadók, aki személyre szabottan meg tudja mondani, hogy mit csinálj, mennyit mikor, és esetleg lehet, hogy több fehérjét kéne enned, vagy esetleg valami természetes táplálékkiegészítőt.de ezt olyan tudja megmondani pontos h mit aki benne van.
2008. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!