Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy fogom magam érezni...

Hogy fogom magam érezni kemoterápiás kezelés után?

Figyelt kérdés
Akik átestek már kemon, legyenek szívesek leírni minden kellemetlenséget vagy fájdalmat amit átéltek. :(
2010. ápr. 15. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Van aki nagyon rosszul van tőle, de nekem olyan rokonom is van, aki idős, és mégis tök jól bírta, nem lett tőle rosszul. Légy erős,remélem nem leszel rosszul, és gyógyulj meg! :)
2010. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is nagyon remélem, én 19 vagyok, gondolom nekem erősebb a szervezetem. Vagy nem ettől függ?
2010. ápr. 15. 21:03
 3/18 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy melyik fajtát kapod. Pl van olyan, amelyiktől kihullik a hajad, van amelyiktől nem. Mindegyik fajtának más mellékhatásai lehetnek.
2010. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Adjuváns kemoterápiás kezelést kapok. Leukémiás vagyok.
2010. ápr. 15. 21:47
 5/18 anonim ***** válasza:

Mielőbbi gyógyulást kívánok neked!!!!!


Kezelés után gyakori a hányinger, hányás, gyengeség érzés, kedvetlenség, rossz közérzet.

2010. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem kellemes egy orvosi kezelés se, az elmúlt években nekem is jutott belőlük bőven. Szerencsére kemót nem kaptam, mivel más jellegű betegségeim voltak. Az egész függ attól is, hogy hogy állsz a dolgokhoz. Ha nem veszted el a gyógyulásba vetett hited, akkor sokkal könyebb lesz átvészelned.
2010. ápr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nem vesztem el soha ebben biztos vagyok, erősebbnek érzem magam mint valaha. Nehogymár egy ilyen hülye betegség uralkodjon rajtam.
2010. ápr. 17. 11:54
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondod, üsd ki a ringből azt a csúnya betegséget ;)
2010. ápr. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves Kérdező?
2011. máj. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kérdésed, aranyos vagy. Soha jobban. :) Nem volt egy leányálom, de túl vagyok rajta, tudom még ezt nem jelenthetem ki 100%osan de mégis reménykedem. :)

Szerencsém volt, mert nem hullott ki a hajam és hányingerem sem volt, ezektől féltem a legjobban. Az "egyetlen" rossz dolog az volt, h egész nap álmos voltam, nem sok energiám volt. De most erősebbnek érzem magam mint előtte, és még 5 kilót is híztam. :D

2011. máj. 19. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!