Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális a főleg este/késő...

Normális a főleg este/késő délután jelentkező mellkasi nyomásérzés?

Figyelt kérdés

Tegnap este alig tudtam elaludni annak ellenére, hogy nagyon fáradt voltam, mert folyamatosan nyomást éreztem a mellkasomon és úgy éreztem, hogy nem kapok rendesen levegőt.

Napközben nem volt ilyen bajom, most viszont megint kezd előjönni. Mellkasröntgenen voltam nem rég egy tüdőgyulladás miatt ami tavaly decemberben volt, illetve akkor mellkasi fájdalmakra is panaszkodtam, de minden rendben volt. A vérnyomásom rendben, a szívem rendben állítólag. Mégis bizonyos időközönként a nyomásérzés visszatér, hol a jobb, hol pedig a bal oldalamon erősebb. Volt valakinek ilyen? Mennyi idő amíg végleg elmúlik? Fizikai terhelésre nem jön elő, direkt próbáltam.


2016. júl. 4. 18:42
 1/2 anonim válasza:
Hasonló nekem is volt....kb 1-1,5 hètig állt fent, úgy hogy minden este lefekvès előtt egy kisebb nyomást èreztem....de ez elmúlt ezek után...nekem èpp akkor a levegő került szerintem rossz helyre ès csak akkor fejtett ki nyomást ha lefeküdtem mert nekem sem volt egèsz nap bajom vele....próbálja meg lègzèsi gyakorlatokat hátha segít
2016. aug. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én szerintem már mindent megpróbáltam. Ha a háziorvos kinyaralta magát akkor megyek egy EKG-ra is. Fél éve tart a probléma....
2016. aug. 11. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!