Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 98 per 49 vérnyomás, ez...

98 per 49 vérnyomás, ez nagyon alacsony?

Figyelt kérdés

A pulzus 50-60 között volt, de sajnos elfelejtettem. Valaki kifejtené nekem, hogy ez mennyire nagy baj? És ha igen mi történhet velem? A vérnyomásról annyit tudok, hogy 120/ 80 az ideális és ha nagyon magas akkor infarktus meg agyvérzés lehet és ha ideges az ember akkor sok. Szóval örülnék egy kis információnak, de ne olyannak ami ilyen orvosi nyelven van megfogalmazva, hanem úgy hogy józan paraszt ésszel is megértsem.

24 F, nem dohányzok, nem iszok, nem kávézok, néha 1-1 energia italt legurítok, sportolni szoktam, de nem rendszeresen.



2016. jún. 4. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vészes , egy jó kávé vagy egy bögre tea normalizálja az értékeidet .
2016. jún. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég alacsony. El is ájulhatnál ennyivel. Szedned kellene valami vitamint vagy több sót kellene bevinned, ez tényleg elég alacsony.
2016. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
vagy cappuccino .
2016. jún. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

# 2


Elájulni 60-70/40 hgmm_el szoktak .

2016. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
tea inkább, a kávét cappucinot utálom :/
2016. jún. 4. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég alacsony, igyál ma sokkal több vizet, és egy fekete teát, menj ki mozogni a levegőre ha jobban vagy.
2016. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!