Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Okozhat-e maradandó agykárosod...

Okozhat-e maradandó agykárosodást az alacsony vérnyomás?

Figyelt kérdés
Szerintem krónikusan alacsony a vérnyomásom. Nagyon nehezen ébredek, megszédülök, csillagokat látok ha hirtelen felállok, néha káprázik a szemem, általában mindkét lábfejem jéghideg, gyakori fülzúgás... mindegyik tünet passzol, 19 éves lány vagyok, magas, vékony. Nehezen koncentrálok, mindig elkalandozok. Gondolom nem jut a fejembe elegendő vér, de ez okozhat maradandó károsodást?
2016. febr. 14. 04:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, nekem 100 alatt van, 42 éves vagyok, és az IQ-m 142. Hivatalosan mérve. Szóval nem. Orvos felír gyógyszert, hogy ne ájuldozz....


És inkább alacsony legyen, mint magas.


"Nehezen koncentrálok, mindig elkalandozok"


Ez mástól is lehet. Első körben a vérnyomásodat rendezd.

Ha utána is vannak problémáid, akkor az a második futam.

2016. febr. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Még annyit, én párszor el is ájultam, úgy lezuhant a vérnyomásom, és mértek 70/akármennyit is.


Csak tanács, a sport segít, futás... De nem hirtelen kezdve.


És lehet, gyógyszert is szedned kell. Én annó Pulsotil cseppeket kaptam, de ez régebben volt már, lehet mást írnak most fel.


Abban biztos lehetsz, agykárosodást nem fogsz kapni. No para. Orvos!

2016. febr. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!