Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A barátnőmnek van egy olyan...

A barátnőmnek van egy olyan problémája h fáj a feje. Görcsöl. De szinte mindig. Hogyan segitsek neki?

Figyelt kérdés
Volt orvosnál és a doki azt mondta h a stressz miatt van ez. Én nemtom mit tegyek. Próbálok vele mindig közös programokat szervezni. Kint vagyunk a szabadban sétálunk, futunk, barátokkal megyünk ide oda stb. persze pihenünk is. Szal én próbálok segiteni neki h ne érje stressz. De Pl.:ma is semmi rossz dolog nem történt és mégis fájt a feje.Magánéletünkben nincs rossz dolog. Megbeszélünk mindent és szeretem öt. Ő is szeret engem. egyszerüen nemtudok mitcsinálni, nemtok segiteni neki. Hogyan segithetnék?? hogy lenne jobb??? Tanácsokat kérek.irjatok legyetek szivesek... Köszönöm!
2010. ápr. 10. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el ideggyógyászatra! Kérjen beutalót MR-re. Vagy koponya CT-re. Talán abból kiderül valami. =)
2010. ápr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
PFFF...hát épp ezaz h volt már iylen CT izén... és a doki egy homeopátiás bogyót irt fel neki...ez segit neki egy picit...de hogy lehetne jobban? én hogy tok segiteni?
2010. ápr. 10. 15:23
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt egyfolytában, amíg fogigátlót szedtem. Nem ez a gond?
2010. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, létezik olyan, hgoy fejfájás ambulancia, szerintem egy próbát megér!! amúgy nem csak stressz okozhat fejfájást! frontérzékeny is lehet, és még számtalan más egyéb oka- pl. akár- szemnyomás, epe, emésztés, hormonok.. stb..stb.. szóval keressetek rá a környezetetekben lévő legközelebbi ambulanciára, és krjetek tőlük segítséget, ha az orvosotok nem segített..
2010. ápr. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem fogamzásgátló....
2010. ápr. 10. 15:27
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ha továbbra is igy megy akkor mégjobban utána járunk az ügynek...de ez megy már legalább 4hónapja...istenem...
2010. ápr. 10. 15:28
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

nem tudja ezt a barátnőd fejfájás elleni gyógyszerrel megszünteteni, a stresszt kéne megszüntetni és akkor elmúlna,

nekem ugyanez van, csak egy kicsit jobban kijött már, de az elején én is így kezdtem

nekem sedatív pc-t javasolt az orvos, az is homeopátiás az segített sokat..

az jó, hogya tervezel neki sok programot.

próbáljon meg meditálni, jógázni esténként, levendulás forró fürdő, lazítás

csak így lehet, ha meg tovább rosszabodik, és még több tetsi tünet is kijön, menjen el pszichológushoz

2010. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekem még egy dolog jutott eszembe, iszik elég folyadékot a barátnőd rendesen? 2 liter alatt- és nem kóla meg a többi baromságra gondolok- a szervezet kissé kiszárad, és attól nekem iszonyú fejfájásaim szoktak lenni.. Ha egész nap nem iszom rendesen, tutira megkapom az esti nyűgöt, és azt gyógyszer sem tudja tompítani.. napi 2-3 l víznek meg kellene lennie!
2010. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm h segitettetek! a folyadék az nekem is eszembe jutott már! és sztem nem iszik sokat... szal volt hogy suliba mindig ugy kezdtem h vittem neki a 2 liter rostoslét... Meditáció, jóga? jól hangzik...utánajárok h mit hogy kell. neten biztos van hozzá vmi segitö oldal. amugy meg szoktam masszirozni meg kényeztetni is:) Köszi a tanácsokat! esetleg ha vki tud még egy-két relaxáló, pihentető dolgot irni akkor azt szivesen fogadom!
2010. ápr. 10. 19:25
 10/11 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit! szerintem az a legegyszerűbb, ha a folyadékkal kezditek, mármint, hogy figyel rá, hogy 2-3 lityi meglegyen, ha nem szokott sokat inni, először kezdje 1.5 literrel- napi szinten- és ha simán megy, akkor még fél literre emelje, aztán nyáron akár 3-4 et is megihat. Én sokszor iszom akár 5l- t is, amikor nagyon meleg van- én igényelem. De ezt ki kell alakítani- mármnt az igényt:) Az én 14 hós kisfiam már most iszik 1- 1.5 litert:))

szóval a folyadék legyen az első, ha az nem jött be, akkor kell további megoldásokat keresni. De ha nem iszik eleget, azon a meditáció sem fog segíteni!

2010. ápr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!