Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mit csináljak, csípőset...

Sos! Mit csináljak, csípőset ettem, begörcsölt a gyomrom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Vendégségben voltam és csípős étellel fogadtak plusz még savanyúságot is ettem. Mostanra annyira fáj a hasam, hogy legszívesebben ordítanék. Gondolom az sem egy pozitív dolog ilyenkor, hogy gyomorhurutom van. Egy pár hónapja sajnos ugyanígy jártam, csak akkor semmi olyat nem ettem amitől kialakulhatott volna, gondolom a stressz. Kihívtam az ügyeletet bő 2,5 óra alatt kiértek addigra már a lelkemet is kihánytam. Nem adtak semmit mert ugy látták hogy nem szukséges....... Ezért kérdezem, hogy flector rapid granulátumot esetleg bevehetnék rá? Elkezdtem rágózni ugye az felgyorsítja az emésztést. Miután szegény gyomrom megemésztette az esti menüt gondoltam majd normaflore-t iszogatnék. Ez így jó lenne? Be vehetek erre a panaszra flectort? (hosszutavon gyomorfekélyt okozhat, csak ezért kérdezem, gondolom nem tehet jót a gyomorral)

Köszönöm


2016. ápr. 19. 19:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!