Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Küldenétek olyan púpos hátról...

Küldenétek olyan púpos hátról képeket, amelyek meghaladták a 20 fokot?

Figyelt kérdés
Ortopédiára kell mennem, és Félek hogy elérte a hátam a 20 fokos görbületet,amihez már ajánlott a korzett viselése. Ha küldenétek ilyen képeket, össze tudnám hasonlítani a sajátommal, mert már unom a várakozást. De ha van, aki naggyából meg tudná nekem mondani, (hogyha küldök képet) hogy mennyire kell aggódnom, annak küldök. Kérem Segítsetek!

2016. ápr. 10. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

figyelj az orvosok le fognak kakilni. A korzett hülyeség, tartani fog valamennyire, de ezel csak elsorvadnak az izmaid, és még rosszabb állapotba kerülsz.

Csinálj hátedzést, akár fitness teremben, akár otthon húzódzkodással vagy edzőkötéllel.

Ha jobban érdekel keress itt rá a gerincferdülésre, írtak jó gyakorlatokat.

2016. ápr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A korzett szerintem is hülyeség, de még csak 15 éves vagyok és ha anyum azt mondja hogy kell hordanom, akkor hordanom kell. Azért megpróbálom elérni azt hogy elég legyen megérteni a mély hátizmaimat (van rá lehetőségem).
2016. ápr. 10. 20:00
 3/3 A kérdező kommentje:
Az orvosokról meg annyit hogy tavaly már voltam, megnézték (semmi röntgen meghogy hány fokos, stb.) és azt mondták hogy kontroll egy év múlva, szóval...
2016. ápr. 10. 20:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!