Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi torténik velem?

Mi torténik velem?

Figyelt kérdés

Már hetek óta egyszer sem voltam éhes. Ha egy pillanatra úgy érzem, hogy le tudna menni pár falat, akkor is rögtön hányingerem lesz. Pedig heti 4 tesi órára járok + heti 5-6szor edzek otthon (1-1,5 óra erősítés). Most elég stresszes idoszakon megyek keresztul, családi gondok, versenyekre való felkészulés, más pszichés gondok. Kozben fogytam ettol a nem evéstol, 1 kilót egy hét alatt (pedig nem ettem rengeteggel kevesebbet, mert magamra eroltettem a szokásos nagy részét!) szerintem izomból és már a hasam sem lapos. Sokszor tényleg nagyon szeretnék enni, ha valami nagyon ízlik, de még akkor sem megy. Borzalmas így enni, és buntudatom is van attól, hogy szinte "hányásig" eszem magam, mikor nem is vagyok éhes. Mit tegyek? Ne egyek, és akkor visszajon az ehség? Vagy akkor csak rosszabb lenne? Emellett nagyon fáradékony is vagyok és nem tudok koncentrálni sem. Eddig kituno voltam és csak otost kaptam egész félévben, de most becsúszott pár négyes.

16/L


2016. ápr. 7. 17:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!