Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hányinger a nap folyamán. Mit...

Hányinger a nap folyamán. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok terhes! Minden este és reggel borzasztó hányingerem van... El sem lehet képzelni, mennyire rosszul vagyok. :( Mindig olyan, mintha mindjárt elhánynám magam, olyan érzésem van. Olvasgattam erről, hogy édeset kéne ennem reggel de ha beveszem a számba a kaját... Pánikrohamot kapok a félelemtől, hogy kihányom. Életemben 6 pánikrohamon vagyok túl, ebből 4 csak ebben a hónapban történt.

Legutóbb reggel volt egy ilyenem... Reggel felkeltem, elsétáltam 2 métert, és visszamentem az ágyba rögtön, annyira fájt a gyomrom. Mentem suliba is, ahol 15 perc múlva jobban lettem. Nem bírok tesizni, az izzadás nagyon kiváltja nálam a hányingert.

Anya azt mondja, hogy pszichésen van... De nincsen semmi gond a tanulmányi eredményemmel, mindenkivel jóban vagyok és velem is mindenki. Észrevettem, hogy a hányingerem felerősödik, ha teljes sötétség van a szobámban.

A pánikroham nagyon rossz... Remegek, reszketek sírok kínomban, annyira borzasztó. :'(

Mit tegyek? Igyak minden reggel gyömbér teát?

Komolyan nagyon rossz. Eddig nem hánytam, csak borzasztó hányingerem van. Az ételt is megtagadom. Arra gondoltam, hogy szerintem meg fog jönni, azért van hányingerem. Szerintetek? 13/L


2016. febr. 24. 21:23
 1/1 anonim ***** válasza:
erre csak egy orvos meg egy labor esetleg gyomortükrözés tudna valamit mondani
2016. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!