Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Menjek dokihoz, vagy mostmár...

Menjek dokihoz, vagy mostmár elmúlik?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdett el fájni a torkom, piros is volt, picit a manduláim is, szombaton már nagyon fájt, elkezdtem szedni rá Dorithricint, napi 5 db-ot, vasárnap már jobb lett, ma már egyáltalán nem fáj, de eléggé köhögök és jött fel egy kis váladék is. Ez azt jelenti, hogy megdöglöttek a bacik és mostmár rendbejövök? Vagy menjek dokihoz? Ittam ACC-t, ez eddig mindig szépen kitisztított.

2016. febr. 15. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Torokfájással kezdődik, majd az elmúlik és jön a köhögés, legalábbis nálam így volt, ez elég sokáig elhúzódhat, köptetőt kell szedni. Ha 1 hét után nem javulsz, menj orvoshoz.
2016. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Inkább menj dokihoz!Most milyen a torkod?Tegyél fel képet.

Nekem is hasonló gondom van.Fáj és nagyon piros a torkom,a jobb oldali mandulám duzzadt.Ma voltam gégészeten.A gégém is tükrözték,gyulladtak a hangszálaim is.Irtak fel antibiotikumot.

2016. febr. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha már jobban vagy, akkor felesleges beülni az influenzás betegségek közé az orvoshoz, mert még azt is elkapod, hiszen most legyengült a szervezeted, igyál mézes teát, egyél negrot, vagy fekete halls cukorkát, esetleg vegyélk köptetős szirupot, 1 hét alatt rendbe kell jönnöd, ráérsz akkor elmenni , ha nem múlik vagy rosszabbodik a köhögésed.
2016. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nos, ittam egy ACC 600-as pezsgőtablettát, köhögtetett egész délután, de fel is jött a váladék, azóta 1-2-t ha köhintek. Elmúlt az a nyomó érzés a torkomból, mellkasomból is. Picit fájdogál még a torkom, szedem továbbra is még a Dorithricint, illetve öblögetek Phlogosollal. Ez is letisztítja a mandulát, torkot tudtommal. Nem szeretnék orvoshoz menni pont ezért, mert betegebb lennék, mint most, sok influenzás ember összefertőzne... nem egyszer jártam már így. :S
2016. febr. 15. 23:24
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 majd valószínű belevakuzok a torkomba és feltöltöm ide. Picit piros a széle, ennyi.
2016. febr. 15. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Oké,tedd fel a képet.Én is teszek majd fel.
2016. febr. 16. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úristen.
2016. febr. 16. 14:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én torkom általában ilyen:

[link]

2016. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!