Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet kezdeni a gyomorideg...

Mit lehet kezdeni a gyomorideggel?

Figyelt kérdés

Amikor történik valami olyan helyzet, ami miatt izgulok vagy idegességgel jár, egyből hányingerem lesz. Ez nagyon megnehezíti a helyzetem, hiszen nem elég a probléma forrása, mellé még a hányinger, sokszor hányás is társul. Értem én ezt olyan apró problémákon hogy összevesztem a barátommal stb.

Mit lehet ez ellen tenni? Van amikor programokat kell lemondanom emiatt, és már elegem van belőle.

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2016. febr. 15. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulnod kezelni a feszültségedet. Úgy látszik, nálad hamar a gyomorodra megy (pl. van, akinek a feje fájdul meg azonnal).


Vannak relaxációs technikák, könyvek, DVD, megtalálhatod a saját elvezető technikákat is: úszás, futás, naplóírás, bármi jó, ami neked segít.


Ha nem megy semmi, akkor egypár alkalom erejéig elmehetsz egy pszichológushoz is. Kicsi elbeszélget veled, megmutat néhány lazító technikát és ennyi.

2016. febr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!