Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől remeghet a kéz?

Mitől remeghet a kéz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 18. 14:48
 1/4 anonim válasza:
lehetséges hogy sokat használtad a kezed vagy rá könyököltél vagy ilyensmi de ha már tart egy ideje akkor keress föl egy orvost nehogy valami komolyabb legyen belőle
2008. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A sok stressztől is előjöhet! A diákok 90%nak remeg a keze emiatt, vagy attól is remeghet ha mindig ropogtatod az ujjaidat!Ha régebb óta fennáll ez a probléma akkor menj orvoshoz!
2008. szept. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szija!

Nekem nagyon durván remeg a kezem nagyon régóta...14 vagyok...A háziorvosom észrevette és mondta h ad egy beutalót vmi jó neurológushoz de erre még várnom kell mert alvászavartól az asztmagyanúig minden bajom van olyan vagyok mint egy "állatorvosi ló" és csak azon a rendelésen 3 helyre adott beutalót...XD :S Szóval sztem menj el a háziorvoshoz és kérdezd meg hova menj vele és ha kell biztos ad neked beutalót...

2008. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a kávétól szokott. Ha nem alszom és kávét iszom hogy bírjam a nappal akkor nagyon tud remegni.
2009. dec. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!