Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódom! Tegnapelőtt nagyon...

Aggódom! Tegnapelőtt nagyon erős szédülés kapott el, amiért még felkelni is nehezemre esett. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Kihívtam az ügyeletet, mert a kétéves kislányommal egyedül voltam otthon és azt mondták, h kimerültség lehet az oka és ki is voltam száradva.(nagyon keveset iszom)Aludtam utána egy kicsit és a tünetek csillapodtak és másnapra el is múltak.

De éjjel megint éreztem, h kezdek szédülni és ma reggel is, bár nem olyan intenzitással, mint akkor, de azért érzem.

Nem tudom, h bebeszélem-e magamnak vagy mi a helyzet, de nagyon félek, h mi lehet a bajom.

A furcsa az, h mindig éjjel kezdődik az egész és általában reggel a nyakam is fáj és ropogott is.Semmilyen más tünetem nincsen.


2010. márc. 25. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes kivizsgáltatni sztem! Anyukámnak is volt forgó jellegű szédülése ő el is esett, de nem volt semmi komoly csak valami meszesedés féle és kikúrálták. De menj dokihoz ha tudsz.És próbálj meg egészségesebben élni.
2010. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Cukoooor
2010. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
jamm meg kezdj kávézni!
2010. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szédülésnek elég sok oka lehet. Elsősorban nagyon nagy probléma hogy keveset iszol! Erőszakolj magadba mindenáron napi legalább két liter folyadékot (szerintem elsősorban vizet) mert ha nincs az erekben elegendő víz akkor a keringésed is rossz ami hosszútávon rengeteg problémához vezet. Amire veled kapcsolatban még gondolni tudok, mivel említetted hogy fáj a nyakad, fiatal korod ellenére lehetséges hogy nincsenek kitűnő állapotban az ereid és a nyaki artériákban lerakódott mész vagy egyéb anyagok gátolhatják a vér normál áramlását az agyba. Ennek fő tünetei a szédülés és a gyakori fejfájás. De ezen is sokat javíthat a megfelelő folyadékbevitel. A kávé nagy mennyiségben nem hatásos, mivel elvonja a szervezetedből a vizet. Mindehhez hozzájárul még a rendszeres minőségi táplálkozás. A lényeg hogy igyál sokat, ha a tüneteid nem szűnnek azért érdemes felkeresned a háziorvosodat aki továbbküld a megfelelő szakrendelésre. A sok folyadék a te esetedben meg fogja oldani a problémát, ne gondolj komoly problémára!
2010. márc. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a pánikbetegségem hasonló tünetekkel kezdődött,de még heves szívdobogás is párosult hozzá.Szerintem nem ártana egy kivizsgálás!
2010. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!