Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyomásérzet a fejben és erős...

Nyomásérzet a fejben és erős szédülés. Másnál is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Úgy értem, 3 hete tartó, olyan, amikor kicsit csillapodik, de van amikor nem tudok felkelni az ágyból. Neurológus beutalt CT-re, de addig is kérdezném, hogy másnál is volt ilyen? Halláscsökkenés is és látászavar, de legaggasztóbb a szédülés és mintha nem lennék magamnál. Lábra is alig tudok állni és már 3 hete emiatt nem tudok szinte kimozdulni, néha az ájulás környékez.

17/L


2009. dec. 30. 17:18
 1/5 anonim válasza:

Nagyon sok minden okozhat ilyen tünetet!Mindenképpen meg kell várni mit mutat a CT!Addig viszont a lényeg,hogy ne gondolj semmi komoly problémára!Lehet hogy teljesen hétköznapi,bagatel problémáról van szó!

A CT-ig kitartás,és sok pihenés!Majd írj,hogy mi lett az eredmény,oks?

Addig is minden jót és NYUGI ;)

Szia

Zoli

2009. dec. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedves vagy:) Próbálok nem gondolni semmi rosszra, csak tudod, ez már elég régóta tart és nem javul semmit, aztán kicsit már kezdek aggódni. Nagyon örülnék, ha kiderülne, hogy semmi bajom, esetleg ez csak idegi eredetű.
2009. dec. 30. 17:37
 3/5 anonim válasza:
Újra én :) Mikor lesz a CT egyébként?
2009. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jövőhét pénteken, szóval még egy ideig aggódhatok:(
2009. dec. 30. 18:01
 5/5 anonim válasza:

Ne aggódj!Azzal nem lesz jobb...Különben sincs miért!Ha priviben elküldöd a mail címedet,elmesélem az én sztorimat,ami a Tiédhez hasonló!Csak nekem 1 évig kellett aggódnom!Úgyhogy ez a másfél hét "kibírható"!CSAK NYUGI ;) Minden jót Neked!

Zoli

2009. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!