Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnék ezen változtatni...

Hogyan tudnék ezen változtatni? Este nem tudok elaludni, reggel nem bírok felkelni!

Figyelt kérdés

Néha már úgy kell bekényszerítenem magam az ágyba, mert nem vagyok álmos, és tudom, hogy csak vergődés vár rám, mert sokáig csak forgolódom.

Amikor tényleg nagyon korán kellett kelnem, altatót vettem be, de nem akarok rászokni, valami egyszerűbb, és egészségesebb megoldást szeretnék.

Napközben nem alszom, nem kávézom, nem iszok energiaitalt, se semmi ilyesmit.

Köszönöm!

20L


2010. márc. 19. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is sokszor így vagyok és nem tudom h mit csináljak de próbáld ki h mielőtt lefekszel igyál egy pohár meleg tejet,nekem néha segít.
2010. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hát nekem egy kis nyugis zene+1 sör, és már alszom is, ha szereted a sört egy próbát megér.
2010. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy alakítani a napod, hogy ne kelljen korán kelned. Én az egyetemen mindig úgy csináltam meg az órarendem, hogy ne legyen órám 10 óra előtt.
2010. márc. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj valamit sportolni. a szellemi megterhelés után a fizikai megterhelés pihentet, nem az alvás, a fizikai fáradtságra pedig az alvás a jó. tehát ha sportolsz, valószínűbb, hogy el tudsz aludni. :)
2010. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. márc. 20. 23:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vok sztem olvass mielőtt lefekszel mert attól én mindig hamar elalszom.
2010. márc. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igyál 1 sört, vagy 1 pohár bort, ha szereted valamelyiket, vagy még a citromfű tea is jó, próbálj mozogni délután-estefele, olvasás is jó, meg zenehallgatás is segíthet. Sok sikert :-)
2010. ápr. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!