Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudom edzeni az agyamat?

Mivel tudom edzeni az agyamat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy gondolkodásomat univerzálissá tegyem, hogy nyitott legyek az állandó innovációra, hogy élesebb legyen a figyelmem meg úgy általánosan gyorsabb gondolkodást. Test és a lélek összhangja, stb 19F edzem, nyelvet tanulok, messze vagyok a szeretteimtől ami kicsit csinálja bennem a feszültséget, esetleg, azt, hogy legyőzzem ahhoz mit kéne tennem?

2015. nov. 10. 22:24
 1/1 anonim válasza:

Amiatt ne szomorkodj, hogy messze vagy a szeretteidtől, találnak ők más barátot maguknak.


De vannak ilyen logikai fejtörős könyvek, azokkal próbálkozz, illetve tanulj meg olyan verseket vagy könyvrészleteket, amiket szeretsz.


Egy könyvbe sokkal több hűség és hála szorult, mint egy barátba. Mit gondolsz, Petőfiék miért a hazáért haltak meg, és miért nem a barátaikért?

2015. nov. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!