Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Derékfájás mitol lehet?

Derékfájás mitol lehet?

Figyelt kérdés

egész lent fáj, már azóta, h elmúlt az utolsó menstruációm, nőgyógyász nem látott semmi kórosat, teszt is negativ, fogamzásgátlót szedek.

félek, nemtudom mi lehet ez. hasi ultrahangra meg jövö áprilisra adnak idopontot, most lehet az lesz másik korházat megprobálok. meg néha hányinger is rám jön, foleg ha nem eszek két oránként, sürün kell ennem mert érzem h szarul leszek.



2015. okt. 14. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
jövöhéten jön meg ujra a menstruációm.
2015. okt. 14. 18:56
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg gyakori vizelési ingert, vizeléskor jelentkező csípő érzést nem tapasztaltál?
2015. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem, ügyeleten néztek vizeletet és jó volt. meg nőgyógyász felnyult ultrahanggal, mondott valami enyhe gyulladást a hüvelyemben adott rá gyógszert beszedtem de már ez 1hete volt. mondta h semmi kórosat nem lát. most valami canesten hüvelytabbletát ishasználok, mert modnta h bő fehér folyásom van.
2015. okt. 14. 19:04
 4/8 anonim ***** válasza:

Fehér folyást gyakran okoz fertőzés is, és sajnos vizeletvizsálat során, csak 10-15%-ban kimutatható.

És szintén sok esetben az orvos rutinból ír fel gyógyszereket, antibiotikumokat, ami néha annyit ér, mint halottnak a csók. A tabletta jó ötlet,valószínüleg hatni is fog, de ha nem, akkor kérned kéne egy teljes vizelettenyésztést, ami tudtommal nem TB támogatott, de megéri azt a pár ezer forintot.

Jobbulást!

2015. okt. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen azt tudom h hpv-m van, megyek majd tipizálásra, de milyenfertőzés lehet ?? nem gombátol van? mert a canesten az arra van, és modnta h azt használjam. de milyen fertőzés lehet még ???
2015. okt. 14. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok féle fertőzés létezik, sok féle baktérium okozhatja, ebből adódóan sokféle tünetet. Ezért kéne a teljes vizelettenyésztés, mert valószínüleg fényt lehetne deríteni a fertőzés pontos okára, persze, ha tényleg fertőzésed van.
2015. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a vizeletem jó volt, és a fehér folyásra azt modnta a doki hogy gomba....most kezdtem el a canesten kezelést.
2015. okt. 15. 10:43
 8/8 A kérdező kommentje:
de nem járok sürün pisilni, nem is fáj, nem ég, és nem fáj a húgyholyagom se. picit a derekam ha nagyon oda figyelek de az is egész lent, nem a vesémnél.
2015. okt. 15. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!