Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Méhnyakrák?

SOS Méhnyakrák?

Figyelt kérdés

fáj lent a derekam, meg alhasam.

Voltam nőgyógyásznál, de csak megnézte hüvelyi ultrahanggal, enyhe hüvelgyulladást mondott. Semmi kórosat nem látottt, én félek, mivan ha méhnyakrákom van ??? most kérek rákszürésre idopontot, de nyugtassatok meg, uh-al kimutatható ?



2015. okt. 8. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimutatható lett volna.

Ne izgulj! :) Szerintem csak beképzeled! :)

2015. okt. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a hüvelygyulladástól is fájhat??? de már csak két napig kell szedni az antibiotikumot.
2015. okt. 8. 14:10
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából lehetne is, mert hpv-s vagyok. bár tipizáláson még nem voltam. előtte állok.
2015. okt. 8. 14:16
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Ultrahangal kimutatható, és mint minden gyulladásos betegség, a hüvelygyulladás is fájhat. Kétségbeesni nem kell, valószínüleg elég fiatal is vagy, és fiatal őknél nagyon ritkán fordul elő, ne pánikolj.

Jobbulást!

2015. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

22 és vagyok, köszi szépen, de azért egy rákszürés nem árt, féléve voltam utoljára.

remélem csaka gyulladás, de már 1hete tart, és 3napja szedek rá gyógyszert. lehet a suli wc-n kaptam el valamit., pedig nem ültem rá teljesen. most kezdtem járni megint suliba.

eddig nem volt ilyen problémám.

hpv tesztet is csináltatnom kell még.

Köszönöm azért a válaszokat!

2015. okt. 8. 14:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha fél éve voltál szűrésen, akkor egyáltalán ne aggódj! A méhnyakrák lassan, évek alatt alakul ki, akkor már észrevették volna!
2015. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igazából amikor voltam, akkor kaptam utána két hét mulva egy levelet, hogy menjek be, de én nem mentem be,mert rá irták a papirra az eredményt, P2 volt rajta. ami negativ lelet.
2015. okt. 8. 14:37
 8/9 anonim válasza:
A méhnyakrák csak rákszűréssel mutatható ki. Nekem volt P3 as évekkel ezelőtt, tipizáltak is, megműtöttek, ráadásul 17 hetes terhesen. Megvagyunk, nincs semmi gond.Én semmit nem éreztem, ez egy sunyi betegség, ezért kell rendszeresen szűrésre járni. Ne aggódj.
2015. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben elfogok menni, de féléve még P2 volt a papiron amit küldtek, akkor csak nem lehet nagy baj, a derékfájásom múlik az antiibotkumtol.
2015. okt. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!