Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem tudom pisilni...

Miért nem tudom pisilni amikor más is van az adott környezetben?

Figyelt kérdés
18/f vagyok. Moziban, iskolában nem tudok pisilni, egyszerüen nem jön bármennyire is akarom, amikor vki más is kiment wc-re. és amint kimegy vki a wc-ről és egyedül maradok egyből jön aminek jönnie kell :) ez mitől lehet?
2010. márc. 15. 15:51
 1/5 anonim válasza:
Édesapám is igy van vele..ő sem tud megoldást de hát nem vagy egyedül ne aggódj!
2010. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ismerős a dolog.
2010. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Önbizalom hiánya?
2010. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nagyon ellazulni, vagy kicsit csikizd meg az alhasad, vagy egyszer direkt idd tele magad, hogy nagyon kelljen pisilned, és úgy menj be pisilni más mellé, úgymár biztos menni fog. :)
2010. márc. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En lany vagyok, de ugyanez a problemam. Egyszeruen keptelen vagyok ugy pisilni, volt mar, hogy sirtam annyira kellett, de egyszeruen nem tudtam elmenni, mert nyilvanos helyen voltunk, es mas is volt ott. Amugy van, hogy az segit, ha befogom a fulem, becsukom a szemem es azt kepzelem, hogy egyedul vagyok. Szerintem te is probalkozz a veceben, guggolva elvegezni a dolgod, hatha ugy sikerul
2010. márc. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!