Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit kell ilyenkor enni, vagy...

Mit kell ilyenkor enni, vagy tenni?

Figyelt kérdés

sziasztok:D

elkaptam vmi vírust és *urvára hányingerem van de minden egyes percben.van erre vmi megoldás h hogyan lehetne csökkenteni vagy vmi iesmi.köszi előre is


2010. márc. 12. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Deadalon tabletta, vagy szódabikarbóna.
2010. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Vegyél be egy B6 vitamint, ha nem akarsz gyógyszer akkor igyál bubis ásványvizet sok jégkockával apró kortyokban!Nekem segíteni szokott a hideg vizes borogatás a gyomromra!Ha nem javul akkor orvos!
2010. márc. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most a calicivírus a "divat" Egy társasútról hazafelé jövet kapott el, de még 9-10 embert. Hánytunk és ment a hasunk rendesen. Egyszer már azt hittem vége, aztán újra kezdődött. Én a Grépfruitmag-kivonattól jöttem rendbe. Naponta négyszer 30 cseppet tettem vízbe. Hányjál, ha tudsz és diétázz!
2010. márc. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi mindenkineeek
2010. márc. 12. 14:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Jéghideg cocacola Üveges! kis kanalanként
2010. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!