Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony a vérnyomásom. Mit...

Alacsony a vérnyomásom. Mit kell ilyenkor tenni/enni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

A vérnyomásom sokszor annyira alacsony, hogy már gyanakodva néznek rám az orvosok, hogy vajon el fogok-e ájulni. Időnként sajnos jó jósnak bizonyulnak.

Kávézok, koffeintablettázok, próbálok normálisan pihenni.

2010. júl. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én semmit se teszek. Miért kellene tenned bármit is???

Kávét utálom. Szoktam vért is adni, olyankor megmérik a vérnyomásomat, rám néznek és szó nélkül beirják, hogy 90/60, mert ez alatt nem lehet vért adni, de persze nem volt annyi a vérnyomásom, ez a nézésükből is kiderül.

De nem szoktam rosszul lenni, csak kába vagyok tőle egy darabig.

Annyit tegyél, hogy ne ugorj fel soha hirtelen, mert elájulhatsz. És ennyi.

2010. júl. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fáj a fejem, vagyis inkább a tarkóm, és emiatt kérdeztem.
2010. júl. 22. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

A reggeli kávé, torna, kicsit sósabb ételek tesznek jót, és nagyon sok víz ivása. Nekem is 90/60 szokott lenni, de volt már kevesebb is, nagyon rossz. Fülzúgás, ájulás, minden.

Ha nagyon szarul vagyok, eszek egy irtó sós vajas kenyeret, vagy szardellapasztásat, iszok rá 4 dl vizet, az megemeli.

2010. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!