Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Reggel óta zsibbad a baj...

Reggel óta zsibbad a baj hüvelykujjam mitol lehet?

Figyelt kérdés
Felkeltem és,azota zsibbad de nem az egesz a köröm oldalan anyyira nem érzem hogy zsibbadna,idegesito nem olyan veszesen csak ha hozza erek vele valamihez erzem hogy bizsereg regebben volt mar ilyen de akkor elmult
2015. aug. 3. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnezest bal huvelykujjam
2015. aug. 3. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:

Alkarodon van egy rész, amit, ha lenyomsz, akkor bizseregni fog a hüvelykujjad.

Lehet, hogy te az alkarodon aludtál, és pont azt az idegszálat nyomtad. Majd kimegy magától :)

2015. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi csak már idegesitenek keringes problemaval meg stb stb én meg hipohonder vagyok a bolhából is elefántot csinálok
2015. aug. 3. 18:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a csuklód a hüvelykujjadnál, ott erősebben körömmel húzd fel-le és érezni fogod azt az érzést :) azon aludtál el, ez sajnos ilyen, ha egy ideget elnyomsz, lehet 1 nap, 4 nap, 1 hét.. :) semmi bajod nincs, próbáld mozgatni, masszírozni
2015. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!