Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bal kezemen a mutatóujjam...

A bal kezemen a mutatóujjam és a hüvelykujjam bizsereg és kicsit zsibbad. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Vagy semmi komoly és ne is foglalkozzak vele?

Lehet, hogy hülyesget kérdeztem, de már több mint egy órája nem múlik el.


2012. jún. 25. 11:59
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nekem volt olyan hogy 1-1,5 hétig zsibbadt!

Sok oka lehet! Vérkeringés de akkor szerintem az egész zsibbadna, kicsit be ütötted és eltaláltál egy ideget, nem feltétlenül kell nagyon be ütnöd. Illetve ha nagyon megerőltetted a könyököd vagy folyamatos terhelés alatt tartod!

Nekem most hirtelen ennyi jutott eszembe! Szerintem nem gáz csak idegesítő egy idő után!

2012. jún. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cataclysm válasza:
Ha azóta nem múlt el,egy orvost érdemes megkérdezni.Alapvetően,de főleg nyári időszakban jellemző,hogy a vérkeringésed nem megfelelő működése okoz ilyen problémát.Egy alapos masszírozás az egész karodban,többször,meglehetősen sokat segít.
2012. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!