Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A szteroidok (tesztoszteron)...

A szteroidok (tesztoszteron) mennyi idő után távozik a szervezetből, ha leállsz a kúrval? Mennyi idő után mennél át egy dopping teszten?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Látom nagyon vágod a témát... A szteroidok 90%-a tesztoszteron származék... Attól függ milyen anyag. Általában hónapok.
2010. márc. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tabblettás változatban ha tólsz egy danábol 100-130szemes vagy anaból vagy napo bol stb kúrát az fél év alatt távozik kbé,ha már szurit is tólsz hozzá az 1 és fél év körülbellül tehát sokáig megbujik benned:)
2010. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jön a WADA? :)
2010. márc. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez kész! Azért mert szterós kérdésem volt, már jön az oltás, hogy hülye vagyok :D

Egyébként nem feltétlen azért kérdeztem a dolgokat, mert annyira értek hozzá. Soha nem is próbáltam és nem is fogom. Bizonyos dolgokat el lehet érni szerek nélkül is.... Valakinek sikerül :)


Inkább egészségügyi okokból, és hogy ezt mennyire tudnám összehangolni a sporttal. De köszönöm mindenkinek aki eddig írt!

2010. márc. 4. 14:04
 5/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A tesztoszteron készítmények távozása a szervezetből több év is lehet, mivel az ilyen készítmények valamilyen tesztoszteron keverékek, ezáltal eltérnek a szervezet által termelt tesztoszterontól! Tudtommal már egy szem pl. dianabol tabletta is megváltoztatja a szervezet tesztoszteron koncentrációját! A testépítők a versenyek előtt általában valamiféle régi hormonkezelésre fogják a doppingteszt eredményét, például bőrgyógyászati problémák szteroidos kezelése stb.

2010. jún. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!