Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúrhat a szívem azért meg...

Szúrhat a szívem azért meg nagyon szomorú vagyok? Nektek nem szokott szúrni?

Figyelt kérdés

Nekem néha szokott szúrni a szívem, és olyankor fáj a levegővétel, és ezért ilyenkor nem tudok mély levegőt venni, csak nagyon felületesen.

Csak tegnap óta, nagyon szomorú vagyok, és gondolom ,lehet ezért is....

nektek is szokott lenni ilyen?


2015. jún. 18. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
nálam szokott lenni ilyen. nem véletlenek ezek a mondások, hogy megszakad a szívem, meg nem veszi be a gyomrom, feltűnési viszketegsége van stb.
2015. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsőn jót nevettem..."Megszakad a szívem"


Kedves kérdező. Nyugodj meg, nem a szíved szúr. A rekeszizomba szorult a levegő, és ettől érzed, hogy alig kapsz levegőt, szúr a szíved. Szinte mindenki átéli ezt (jómagam is). Semmi mást nem kellett tenned, mint egy nagy mély levegő, vagy húzd ki magad vagy változtass testhelyzetet.

2015. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én meg rajtad nevettem jót, "rekeszizomba" szorult levegő :D Hogyan szorul oda, hogyan kerül bele? :D
2015. jún. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem középen fáj a mellkasom, hanem a szívemnél baloldalt.
2015. jún. 18. 17:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Időpont ma 13:25


Akkor röhögj még egy kicsit...

Rossz levegővételnél becsipődik egy izom, és az sugárzik ki mint szúró fájdalom. A szívszűrász okozhatja stressz is.

Egyébként ha valaki elkezd futni, rosszul lélegzik annak az oldala vagy szíve szúr.

2015. jún. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor te meg a megszakad a szívemen röhögj tovább....

Én is tudom nem kell itt magyaráznod...De ha te is tisztában vagy ezzel ne írj ilyen baromságokat...Csak félrevezetsz másokat.

2015. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem középen fáj a mellkasom, hanem a szívemnél baloldalt."

Na látod.

A szív inkább középen van, semmint bal oldalon.

[link]

2015. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem kell engem piszkálni és kötekedni. olyan érzés, mintha a szívem szúrna, tudom ,hogy nm a szívem, de attól még lehet a stresz, miatt
2015. jún. 19. 11:10
 9/9 A kérdező kommentje:
és a szív nem pont baloldalt van inkább középen, de kicsit balra nyúlik át.
2015. jún. 19. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!