Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyre többet vagyok szomorú...

Egyre többet vagyok szomorú és nagyon hamar feldühödök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban, hétben sok minden nem jön össze, és úgy érzem hogy egyre kezd romlani a közérzetem. Legtöbbször arra gondolok hogy minden lehetett volna jobban meg hasonlóak. Sokat nevetek az iskolában is barátokkal, de csak azért, hogy ne kelljen elmagyarázni, hogy mi a baj. Alig vagyok már őszintén vidám, és rengetegszer azt sem tudom hogy miért.. Csak a rossz dolgokra tudok gondolni, és eléggé furcsa ez, mert én alapvetően egy nagyon mosolygós és vidám lány vagyok/voltam. Ami még jobban zavar, hogy nagyon nagyon hamar fel tudom magam idegesíteni bármin. Hamar le tudom üvölteni mások fejét, és úgy érzem, ez egyre jobban taszítja a barátaimat, illetve a barátomat magamtól. Rengeteget veszekszek mindenkivel, és nagyon igyekszem, de nem tudok ezzel mit tenni. Aztán sok este sírva fakadok, legtöbbször nem is tudom ennek az okát. Csak úgy.. kijön. Nagyon igyekszem hogy egy kicsit is megváltozzak, de elég nehéz. Mit tudnék tenni? (remélem nem lesz sok pszichiáteres, orvosos válasz, ahhoz semmi kedvem :) )


15/L



2015. jan. 10. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek tünetek, valami nincs rendben, amit nem írtál le. Családi vagy iskolai problémák, válás, veszekedés, terroizáló tesó, rossz osztályközösség, pikkelős osztályfőnök...
2015. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát apukám egy pár hónapja ment el itthonról, ami nem azt jelenti hogy anyával elváltak, csak muszáj volt elmennie nagyon messzire dolgozni. Aztán jórészt az, amit írtam: a rengeteg veszekedés a hozzám közel állókkal.
2015. jan. 10. 17:34
 3/9 A kérdező kommentje:
Plusz anya is észrevette hogy rettentően keveset eszek.. Szerintem az idegesség lehet ennek is az oka, hogy egész nap még csak éhes sem vagyok.
2015. jan. 10. 17:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ideges és szomorú lettél az otthoni helyzettől. Nagyon nehéz lehet! Tűzd ki fontos célként Magad elé, hogy NEM leszel ideges, nem fogsz veszekedni, kedves leszel mindenkivel, aki Hozzád tartozik, a többieket meg kerülöd. Pár hét és meglesz a hatása, de nagyon nehéz lesz!
2015. jan. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Próbálom, tényleg..:) Csak remélem, hogy ez nem maradandó..
2015. jan. 10. 19:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik, Neked kell erősnek lenni és tenni ellene! Sajnos.
2015. jan. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak lehet, hogyha eddig nem sikerült akkor ezek után sem fog..
2015. jan. 10. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Kezdd el kicsiben, kezdd el csak egy emberrel. Nem tehetsz róla, hogy ilyen nehéz helyzetben vagy érzelmileg, és nem érdemled meg azt, ami otthon történik. De erősnek kell lenned, mert mégis a Te szavaid és tetteid irányítják az életedet. Fogd fel próbatételként! Vajon gonosz, undok, idegbeteg ember lesz-e belőlem, vagy nem? Rajtam múlik!
2015. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kezdovega válasza:
2015. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!