Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pánikrohamra van valami...

Pánikrohamra van valami gyógyszer, ami recept nélküli?

Figyelt kérdés
2015. jún. 17. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Jóga légzés.

Próbáld ki a Valeriana relax készítményt.

2015. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Pánikrohamra vényköteles gyógyszer sincsen, mert ez pszichés eredetű betegség. Menj el szépen egy pszichológushoz!
2015. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

Tényleg megtörtént!!!


Valaki egyszer elkezdett hisztizni,hogy neki pánikrohama van. Pont ott volt egy Aznap bal lábbal kelt haver. Felpofozta,azóta elmúlt.


Mondjuk mondott pár szakmainak nem nevezhető szót is a pofon mellé. ;)

2015. jún. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A recept nélküliek nem sokat érnek, legalábbis én így tapasztaltam. Nekem pszichiáter írt ki gyógyszert és nagyon bevált, teljesen megszűntek a pánikrohamok.
2015. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ja-ja! :D Egyébként a bal lábbal kelés ellen pedig én egy jó velős tökön rúgást javaslok, mindjárt nem ér rá a haver sem azzal foglalkozni, milyen lábbal kelt, sőt nem is érdekli a lába. :D

2015. jún. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a Valeriánát!

Amúgy meg biztos vagy benne, hogy pánikrohamod van és nem elvonási tüneted? Azért kérdem, mert az ilyen ártalmatlannak hitt gyógynövényes szerecskék, mint a Valeriána, függőséget okoznak és amikor észre sem vetted és rászoktál, a szervezet egyre nagyobb adagban kezdi el hiányolni és ilyenkor pánikrohamszerű tünetekben jelentkezik az elvonási tünet. És mivel elvonási tünet, azonnal elmúlik, amint beveszed a gyógyszert amitől már függsz, hiszen az elvonási tünet addig tart, míg a szert újra meg nem kapod. És te majd azt gondolod, hú de pánikbeteg vagyok, muszáj szednem ezt a gyógyszert, mert csak ettől múlik el a pánikrohamom. Közben pedig csak le kéne szokni róla fokozatosan csökkentett adagban és soha többé nem jönnének vissza a pánikrohamok, mert nem is pánikrohamok, hanem gyógyszerelvonási tünetek.

Átéltem és tudom miről beszélek. Amikor az ember nem tudja, hogy rászokott, mert nem is tudja, hogy rá lehet szokni, olyankor az elvonási tünetét pánikrohamnak véli. (Elvonási tünetek: Gyengeség, remegés, félelem, súlyos esetben aluszékonyság, lebegés érzés, izomrángások, szívgyengeség érzés, stb...)

2015. jún. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
...És persze igaz ez nem csak a Valeriánára, hanem az összes nyugtatóra, az erősebbekre pláne. A Valeriána csak azért veszedelmes, mert szerintem a köztudatban az van, hogy nem lehet rászokni és észrevétlenül okoz függőséget és nem tudja az ember, hogy a gyógyszertől van rosszul.
2015. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

szia


van egy ismerősöm ő is pánikolt 9/10 es stresszre panaszkodott, rossz közérzet minden negatív.. ajánlottam neki a Rhodiola rosea növény kivonatát és ezt írta 1 hét után:

"

Annyira jó a rhodiolin... teljesen kisimult tőle az idegrendszerem... nem izgulom magam halálra dolgozatok elött... nem görcsölök hogy már megint mennyit kell tanulnom... hanem egyszerűen neki állok tanulni... nagyon dúrva... kicsit olyan mintha be lennék szívva... nem tudnak felidegesíteni... halál nyugodt vagyok...


"

ez nem nyugtató hanem egy adaptogén gyógynövény..

ha gondolod elküldöm ez e-mailjét és beszéljétek meg a tapasztalatokat

2015. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Orbáncfű tea, de ezt nem szabad tartósan inni mert függőséget okoz. Viszont a citromfű teát azt nyugodtan ihatod attól nem lesz baj. Persze nyilván ezt se hónapokig idd.
2015. jún. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Sedatific PC homeopátiás szer, gyógyszertárban kapható....akár kettőt is el lehet szopogatni belőle..azonnal jobban leszel tőle. nem lehet hozzá szokni.
2015. jún. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!