Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha nincs pénzünk...

Mit tegyek ha nincs pénzünk fogszabályzóra és emiatt minden nap bőgök?

Figyelt kérdés

egész életemben nem mosolyogtam, mindig csak csukott szájjal, vagy eltakartam... beszélni is alig merek....


és most hogy jön az egyetem nagyon bepánikoltam, mert tudom hogy nem fogok ismerkedni,mosolyogni főleg mivel alapbol nem szoktam....

munkában hátrányom van mert nem vagyok szimpi igy senkinek


2015. jún. 9. 21:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
de hol csinálnák meg? SZTKban nem hiszem... semmi bajom nincs, nem okoz problémát, sehol, igaz nehéz tisztítani,meg dekoratív létemre elég ocsmány de ennyi
2015. jún. 9. 22:47
 12/13 anonim ***** válasza:

> de hol csinálnák meg? SZTKban nem hiszem


Hinni a templomban kell

2015. jún. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

11-12: Erről beszélek. 21 év alatt egyszer sem mentél el az SZTK-ba kérni, hogy csinálják meg! Nem értem, ha akartál fogszabályozást, mért nem kérted az orvostól soha?


Most is csak keseregsz, és nem kérdezed meg, hogy ingyenes-e az ilyen probléma megoldása.

2015. jún. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!