Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha nincs pénzünk...

Mit tegyek ha nincs pénzünk fogszabályzóra és emiatt minden nap bőgök?

Figyelt kérdés

egész életemben nem mosolyogtam, mindig csak csukott szájjal, vagy eltakartam... beszélni is alig merek....


és most hogy jön az egyetem nagyon bepánikoltam, mert tudom hogy nem fogok ismerkedni,mosolyogni főleg mivel alapbol nem szoktam....

munkában hátrányom van mert nem vagyok szimpi igy senkinek


2015. jún. 9. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Állami fogdoki 18 éves korig ad INGYEN fogszabályzót, miért nem csináltátok meg akkor?
2015. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tudom de sajnos mindig azt mondták (most is) hogy szép vagyok így is..... :(



[link]


kb ilyen csak az alsó torlódottabb, de a felső dettó

2015. jún. 9. 22:02
 3/13 anonim ***** válasza:

Menj el egyedül és járj utána!

Még elálló füleket is megcsinálnak TB-re, mert egy bizonyos esztétikai szint az a mentális egészség részét képezik!

Menj el több rendelőbe, stb.!

Amúgy sem lehet olyan vészesen drága!

2015. jún. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne ítélj egy könyvet borítójáról... nem számít ez. Eszed legyen ne arcod.
2015. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És amikor iskolafogászaton voltál évente kétszer, egyszer sem mondták, hogy javasolnak valamit?
2015. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

dehogynem van millió fogász papírom beikszelve h fogszabályzás... de mindig is szép voltam nekik így. de tényleg 21 év alatt egyetlen egyszer sem mosolyogtam...


egyetemen pedig reggel 8tól este fél 6ig vagyok dolgozni nem tudok érte... :( :(

2015. jún. 9. 22:10
 7/13 anonim ***** válasza:
Amikor nem volt még divat a fogszabályozás, akkor is éltek az emberek kesze-kusza fogakkal. Csak a mai trend a tökéletesség szinte mindenben. Miért szégyenled? Egyszer valaki pont a különleges fogazatodba fog beleszeretni.
2015. jún. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Június van. Szeptember második hetéig, mire elkezdődik az egyetem, még három hónap van hátra. Menj el dolgozni most, őszre bőven meglesz az ára. Bár szerintem akad itt a fogszabályzónál nagyobb probléma is.
2015. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

[link]


pont ilyen az enyém.. csak még az első két fogam is kissé ferde és egymáson van..... én szégyellem és nem mosolyogtam sose... a legolcsóbb amit találtam 100ezer / ív

2015. jún. 9. 22:26
 10/13 anonim ***** válasza:

De mért nem jársz utána, hogy nem csinálják-e ingyen meg?

Ha jól értem, egyszer sem mentél el orvoshoz érdeklődni, teljesen a szüleid akaratától tetted eddig is függővé, hogy hova mész, mit csinálsz.

Tessék utánajárni nélkülük!

2015. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!