Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehetne több energiám? SOS

Hogy lehetne több energiám? SOS

Figyelt kérdés

magam vagyok 2 pici gyerekkel itthon,férjem mindig dolgozik ,hétvégén is.segitségem nincs ,hogy tudjak pihenni.

utóbbi hetekbe már fözéssel is elmaradtam mert egyszerüen nem tudok érkezni ,ruhák halomba éllnak ,mire eltünik egyik halom ott a másik...stb stb...

gyerekekkel is foglalkozni kell.

most ott tartok ,hogy egesz nap szinte vagy ülök vagy fekszek,gyerekek mellettem játszanak.hajam kocos stb....

irnátok nekem akármit ,akármit amitöl kicsit több energiám lesz ?

akár kaja ,zöldség ,gyümölcs ?

akar valami olcsóbb vitamin.

napi sport szerintetek segitene ? napi hány perc ,milyen gyakorlatok ?


2015. jún. 7. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem leginkább az segítene, ha napi egy-két órára le tudnád passzolni a gyerekeket valakinek, hogy pihenhess egy kicsit. nagyi, jólelkű szomszéd, kölcsönös gyerekmegőrzés barátnővel, vagy szimpatikusabb anyukákkal a játszótérről? napi fél óra sport tényleg adhat plusz energiát, ha tudsz rá időt találni. aerobic, súlyzózás, bármi jó
2015. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!