Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Zuhanásos (eleséses) álom....

Zuhanásos (eleséses) álom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Heti egyszer azt álmodom, hogy elesek (látom, ahogy közeledik a beton, majd a becsapódás előtti pillanatban felriadok) . Ennél az álomnál reflexből felülök, és nagyon gyorsan ver a szívem.

A másik típus, hogy egyszerűen eltűnik a talaj a lábam alól. Ez után is felébredek, de nincs heves szívverés, viszont pár pillanatig nem tudom milyen testhelyzetben vagyok.


2015. jún. 7. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban jartal volna ha ezt az ezoteria kategoriaba rakod mert az itt levok nem ertenek ilyenekhez (ahogy en sem) :)
2015. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezek tipikus szorongásos álmok. Van valami, komoly bizonytalanságot, stresszt okozó szitu az életedben?
2015. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehetnek ilyen álmaid ha tériszonyos vagy ha nem vagy az akkor esetleg nem estél le/el amitől nagyon megiedtél?
2015. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1!

Nem hiszek az ezoterikus okokban, (ha macskát látok, pénz lesz stb, hasamra ütöttem)

2!

Két gyerekem van. Elég stresszfaktor :)

3!

A 10.en semmi bajom nem volt az erkélyen. De azért nem hajoltam ki :) És ennél magasabban még nem voltam.

2015. jún. 9. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Fizikális oka is lehet, pl. alvási apnoe, vagy nehezített orrlégzés pl. orrsövényferdülés miatt.
2015. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!