Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyumat ma behívták egy...

Anyumat ma behívták egy ismételt tüdőszűrésre, akkor rosszra kell számítanunk?

Figyelt kérdés

Pár hete volt tüdőszűrésen, és ma telefonáltak, hogy be kell mennie jövőhéten.

58 éves, és az anyukája tüdőrákban halt meg:-(

Lehet, hogy örökletes?


2015. jún. 4. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

A rák semmilyen formája nem örökletes.


Egyébként meg valószínüleg nem sikerült a felvétel.

2015. jún. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, ezzel picit megnyugtattál, hogy nem örökletes!

Nagyon nehezen telnek majd a napok jövőhét szerdáig, és szegény anyu csak sír:-( Nagyon aggódom én is:-(

2015. jún. 4. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt, hogy nekünk is azért kellett újra menni, mert nem sikerült a felvétel, persze lehet más gond is, de nem kell egyből rákra gondolni.
2015. jún. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamo77db ***** válasza:
Vesekővel kellett kórházba mennem. Vannak a rutinvizsgálatok, köztük mellkas rtg. Elkészült, vissza mentem a kórterembe. Egy idő múlva jött egy nővér, hogy menjek vissza a rtg-be. Nagyon megijedtem, hogy találtak valamit. És kiderült, hogy az első felvételnél fényt kapott a film, ezért kellett egy második felvételt készíteni. Nem mondom, hogy biztosan nem az lesz, amitől féltek, de nem kellene azonnal a legrosszabbra gondolni. Persze tudom: mondani könnyű!
2015. jún. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek is, hogy írtatok!

Nem tudunk mást tenni, csak várjuk a szerdai napot, és bízunk benne, hogy nem lesz semmi komoly!:-(

2015. jún. 6. 06:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!