Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hívtak vissza tüdőszűrés...

Miért hívtak vissza tüdőszűrésre? Nagyon aggódom!

Figyelt kérdés

4 éve minden tavasszal elmegyek. Most hívtak vissza először.


05.27-én adták fel a visszahívót, 06.08-án kell megjelennem. Pánikban vagyok :(

20 éves lány vagyok, nem dohányzom.


Bár abban reménykedek, hogyha tényleg olyan súlyos lenne a dolog, akkor pl. most hétfőre már behívtak volna, nem? :(


Iszonyú rossz érzés.


És ha TBC-m nincs is, de rákosnak tűnő sejtek, akkor nem vesznek fel óvodapedagógiára? Mert szeptembertől szeretnék továbbtanulni, és ennek az eredményét is kérik.



2015. máj. 29. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
29%

"Bár abban reménykedek, hogyha tényleg olyan súlyos lenne a dolog, akkor pl. most hétfőre már behívtak volna, nem? "


Nem.


"És ha TBC-m nincs is, de rákosnak tűnő sejtek, akkor nem vesznek fel óvodapedagógiára?"


Mivel ez a legnagyobb problémád és nem az, hogy akár meg is halhatsz, azt hiszem okafogyott is bárminemű válasz...

2015. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Inkább más szokott lenni az ok. Pl. rosszul sikerült a fotó . Ez a leggyakoribb.
2015. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Azért nem kell egyből temetni a kérdezőt. :)

Lehet, csak a gép működött rosszul.

2015. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es, nagyon kedves vagy, mondhatom.

hasonlóan kellemes élményeket kívánok neked

2015. máj. 29. 12:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is hívtak már vissza, és technikai gondok adódtak, azaz elromlott akkor a gép, utána meg eltűnt a rendszerből a kartonom, és ezért mentem újra.
2015. máj. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem is hívtak már vissza. Az is lehet, h félrenéztek egy foltnak tűnő valamit. Ne aggódj, tudom, könnyű ezt mondani, de várd ki a második ernyőképszűrés eredményét.

Plusz ha 20 vagy és nem dohányzol, elég kicsi a valószínűsége a tüdő daganatos elváltozásának.

2015. máj. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem mindig visszahívnak, de soha nem volt semmi. Szűrésen csak egy kicsi film készül, kisebb sugárdózissal. Ha felmerül valami gond (ami lehet technikai jellegű, vagy betegségre utaló jel), akkor hívnak vissza, a készül nagy felvétel.


Elsőnek abban igaza van azért, hogy ha rákos lennél, a legkisebb gondod az állás lenne.

Ha azt kérdezed, sántán lehetek-e pék, vagy rákosan lehetek-e akármi, nem ugyanaz a kategória.

2015. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tüdőrákot nem nagyon veszik észre tüdőszűrőn. Volt olyan, aki januárban volt, és a nyáron elment, és januárba nem vettek észre semmit... Egyszerűen nem arra van.


Ha ilyen gyanú lenne, akkor nem hinném, hogy tüdőszűrőre hívnának, hanem háziorvoshoz, vagy kórházba.

CT, vagy tüdő tükrözésre...

2015. máj. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!