Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyire álmos...

Normális, hogy ennyire álmos vagyok?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van és átálltam az éjszakai életmódra (éjszaka jobban megy a tanulás:D). Éjjel 3-4 körül feküdtem le mindig és kora délutánig aludtam. Ma éjjel elég stresszes voltam, 5 után tudtam csak elaludni, de nagyon rosszul aludtam és 10 körül már ébren is voltam. Most pedig szörnyen álmos vagyok, ég és fáj a szemem, fáj a fejem, majd elalszok. Na a helyzet, hogy pánikbeteg vagyok és nem merek lefeküdni, tudom hülyeség, de meg vagyok ijedve, hogy mi van ha valami komoly bajom van és attól vagyok ilyen álmos és halálfélelmem van.
2015. jún. 2. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Addig jó, amíg tudsz álmos lenni, és sokat aludni, addig fix, hogy egészséges vagy.

Bár én tudnék.

Ha majd elkezdesz valamilyen apropóból gyógyszereket szedni, na addig tartott ez az állapot. :(

Én is kb azóta nem tudok rendesen aludni.

2015. jún. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felborult a BIORITMUSOD, ezért vagy álmos. Jó lenne visszaállni az éjszakai alvásra, nappal is lehet tanulni..
2015. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!