Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pajzsmirigy alulműködésem van...

Pajzsmirigy alulműködésem van ugye?

Figyelt kérdés
koleszterin:3,9-5,2,triglicerid:0,40-1,52,prothrombin:70,00-120,00,TSH:0,400-4,00,FT3:2,76-6,45.mIRE SZÁMÍTHATOK MAJD.Még lesz pm uh-om márc.8-án.De nagyon el vagyok keseredve:(Van egy 7hós kislányom és szeretnék még babát.
2010. febr. 26. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja.
2010. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésre nem tudok válaszolni,de annyit tudok mondani,hogy nyugodj meg.Én most babát várok és nekem is pajzsmirigy alulműködésem van.Nővérem 2 babát hordott ki igy.Sajnos anyukánktól örököltük.Barátnöm 2 hét múlva szül és ő is alulműködéssel vitte végig az egész terhességet.Nyugalom,ettől még lehet babád.Az orvos ki fog vizsgálni részletesebben,és majd ír fel gyógyszert amivel helyre állítja ezt a hormont!NYUGALOM!
2010. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)Kicsit nyugodtabb lettem:)
2010. márc. 2. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem tavaly februárban a tsh-m 8,53 volt,ultrahang nem mutatott semmit ezért nem is szedtem rá gyógyszert és így estem teherbe!

Most 34 hetes vagyok,és semmi baj(lekopogom)

2010. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!