Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hangulatváltozás tinilánynál,...

Hangulatváltozás tinilánynál, ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Egyik lány ismerősömnél, aki 14 éves igen gyakran jelentkezik hangulatváltozás. De olyan szinten, hogy minden ok nélkül elkezd sírni és ő se tudja megmondani, hogy miért. Csak szimplán "mindenből elege van". Értem én, hogy most van benne a kamaszkorban meg minden, de aggódok érte. Mit tudok neki tanácsolni ? Mivel tudnék könnyíteni a helyzetén szerintetek ? Előre is köszönöm a segítséget !

2015. máj. 29. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen gyakran szokott neki lenni?

Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha megvan.

Ha akkor vannak hangulatingadozásai, akkor kipróbálhatjátok a MagneB6-ot. Ilyenkor ez sajnos normális. Ha viszont nagyon nagy/"extrém mértékű", amin már ő is érzi, hogy nem normális, akkor ajánlott elmenni nőgyógyászhoz.

2015. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1./Végtelenül kimerült, elfáradt, lemerült-két hét van még a suliból, ilyenkor kell a szülőnek erősítenie a gyereket, és kitartásra buzdítania, és mellette állnia-de nem pátyolgatva, hanem segítve. Majd lehet pátyolgatni ha vége a sulinak.

2./Menstruálni fog

3,/szerelmes, vagy szakított

4./Ha a családja papa/mama rendbe van akkor ez a pont nincs, ha nincs rendbe akkor még ez lehet



Most csak a kitartással tudod segíteni, erőt adva neki.

Az utsó pár méter a legnehezebb minden cél előtt minden sportban.

2015. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nos alapjáraton nekem is ez volt az első gondolatom, hogy megjött neki, de ez már több hete tart... Szüleivel viszont minden rendben. Viszont én mint barát mivel tudom őt segíteni ? Fiú vagyok, tehát így kellene kalkulálni :)
2015. máj. 29. 23:03
 4/5 anonim ***** válasza:
PMS!
2015. jún. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezt nem értem. Mi az a pms ?
2015. jún. 11. 08:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!