Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem vagyok beteg? Nem...

Ugye nem vagyok beteg? Nem fogok hányni?

Figyelt kérdés

Igazából beteg vagyok:D Pánikbeteg és emetofóbiás, szervi bajra értettem, hogy remélem nincsen semmi.

Elég stresszes napom volt és a gyomrom se volt az igazi, tipikus gyomorideg, meg égett, délutánra a hányinger is előjött, pánikroham, minden... Most tudtam még enni egy pirítóst, jól is esett, de ha valami édesre gondolok elkap a hányinger. Hulla fáradt vagyok, de félek aludni, nehogy hányjak (tegnap éjszaka se aludtam semmit az idegességtől)


2015. máj. 26. 21:56
 1/1 anonim válasza:
Én is gyakran hányok stressz miatt. De adok neked jo tanacsot. Egyel annyi salatat a mennyi beled fer :) ez segiteni fog..... gyakran fogyassz citromos vizet,hogY tavozzanak a salakok...egyél mézet is.... tiszta magad belülröl. :)
2015. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!