Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon nagyon beképzelt...

Nagyon nagyon beképzelt vagyok, hogy lehetne ezen állítani? 25/N Egyébként a lentieket olvasva, mit gondoltok róla, ez nagy baj? Illetve az, hogy tökéletesnek találom magam, és nem találok hibát? Ami érdekes, ha rám néz valaki,

Figyelt kérdés

Nagyon beképzeltnek találom magam, ami azt jelenti, hogy teljes mértékben elégedett vagyok a testemmel, olyan a külsőm, mint amilyenre az összes nő vágyik, a világért se változtatnék rajta. Hihetetlenül boldog vagyok emiatt, mert mindenki talál magában valamit, ami nem tetszik neki, főleg a tinik, ez esetben én már 15 évesen elégedett voltam, és soha nem is lázadtam, érettebb voltam mint a többiek, emiatt különlegesnek éreztem magam, másnak, jobbnak, mint a többiek! Ami azt illeti, aranyosnak, nyitottnak tartom magam, megértek másokat, és nem találok hozzám foghatót. A barátomat is mindig megértem, illetve ha el szeretne menni a barátaival bárhová, nagyon szívesen, ezt azért írtam, mert sok pasi panaszkodik. Emiatt, és még sok minden más miatt, jó barátnőnek tartom magam. Tudom, tudom, hogy nagyon beképzelten hangzik, de szeretem magamat, a környezetemet. A fogaim fogszabályozó nélkül is gyönyörűek voltak mindig, a hajam extradús, selymes, puha, szép színű. BÜSZKE VAGYOK a családfámra mind apai, mind anyai ágon, imádom őket, hálás vagyok hogy ŐK az ÉN családom! Van egy rotveiler kutyám, aki minden percemet boldoggá és nyugalmassá teszi, vele járok futni, és beképzeltségem része az is, hogy jó gazdinak tartom magam. Saját lakásom van, 1 kislányom, 1 éves.

Teli vagyok NAGYSZERŰ, CSODÁLATOS, ÉLKMÉNYDÚS emlékekkel, általános iskola, gimnázium, főiskolai emlékeket idézve. Minden barátom, ismerősömért köszönetet nyújtok minden egyes nap, nagyon hálás vagyok hogy ismerhetem őket, hogy itt vannak nekem. És nem volt egyetlen egy napom sem, amikor valami rossz lett volna, tökéletes minden nap, nincs mi miatt szomorkodnom, a munkámat, főnökömet, kollégáimat IMÁDOM!!!! Lehetne ennél boldogabb, tökéletesebb, függetlenebb, gondtalanabb, szabadabb, beképzeltebb egy nő? És ne haragudjatok, ha nem értetek egyet, vagy bármi más betalál.


2015. máj. 11. 19:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Lemaradt a fő kérdésből, hogy ha rám néz valaki: nem mondaná meg, hogy beképzelt vagyok, azaz nem tűnök beképzeltnek, nem hordom fent az orrom, csak szabadnak és tökéletesnek érzem magam, de nem nézek le másokat, örülök hogy a barátaim, és hogy egyáltalán ilyen rendes emberek, mint az ismerőseim, szóba állnak velem.
2015. máj. 11. 19:28
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor ém lelombozlak!A kutyád fajtáját tanuld meg rendesen leírni.Máris nem vagy tökéletes!
2015. máj. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valami gondod csak van,ha itt osztod meg ezeket,nem pedig a hű de klassz életeddel vagy el.Nekem is klassz életem van,hosszú,szőke hajam,95/70/90-es természetes méreteim,egy Adonisz férjem,saját kertes házunk,havi 1 millió bevételünk,nincs hitelünk,nincs főnökünk,szinte mesterszakács vagyok,kedves,emberséges,segítőkész.És még sorolhatnám.Hidd el,ez nem beképzeltség,csak elégedettség.Vagy te már azt is beképzeled,hogy beképzelt vagy.
2015. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most akkor tényleg lelombozni kell? A barátod a lányod apja? Ha nem, hová lett a fickó? Hozzád nem lehetett mérni annyira alattad állt, vagy esetleg te nem voltál neki mégsem miss tökéletes...?
2015. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az tetszik a legjobban, hogy mindemellett a családodról, a barátaidról és a munkatársaidról is nagyon nagy szeretettel beszélsz.Gyönyörű lehetsz, ha ilyen boldog vagy... Legyél mindig ilyen
2015. máj. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj, hogy ilyen vagy. Én folyton aggódom, hogy nem vagyok elég jó és azon agonizálok, hogy semmi se lesz belőlem és egyedül döglök meg. Hidd el, sokkal jobb "beképzeltnek" lenni, mint önbizalom hiányosnak és kishitűnek. (Btw, rólam se mondaná meg senki, hogy olyan vagyok, amilyen.)
2015. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm. minden jót!
2015. máj. 12. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!