Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valakinek volt már ilyen?

Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Kb. másfél hónappal ezelőtt belehasított a fejembe a fájdalom egyik pillanatról a másikra. Elkezdtem szédülni, émelyegni. Nagyjából 2 hétig napi 1-2 nyilalás, amit órákon keresztül szintén szédülés és émelygés követ. Nagy nyomást is éreztem a fejemben azt gondoltam vérnyomásprobléma. Háziorvos megállapította, hogy nem az, elküldött szemészetre, nyaki röntgen, fülorrgégészet, EKG stb. Minden rendben van. Annyit javult a dolog 2 hét után, hogy már nincs nagy nyomás a fejemben kb 3-4 naponta jelentkezik 1 nyilalás, de már nem olyan nagy mértékű egész elviselhető. Hozzáteszem kicsit zsibbad a homlokomon a bőr. Van erre valami bevált módszer? Vagy mi lehet a következő lépés? Neurológia? MRI? Tapasztalata van valakinek?

2015. máj. 11. 14:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem migrén? Nekem is hasonló van. Otoneurológián vizsgálják egyébként. Ott nekem kiderítették, hogy valószínűleg migrénes eredetű, plusz a belső fülben van valami kis eltérés, valószínűleg apró keringési rendellenesség. ha a fej mozgására hevesebb a szédülés, akkor pedig lehet egy ártalmatlan, ámde kellemetlen ok, ez a

[link]


bár ebbe szerintem a fejfájás nem passzol.

2015. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!