Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl olajosat ettem és nagyon...

Túl olajosat ettem és nagyon megülte a gyomrom, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán eszek lángost, ennyire olajosat meg végképp. Evés után pár órával olyan volt, mintha szikladarabokkal tömték volna ki a gyomrom, nagyon sokáig fájt, majd olyan hajnali 2 körül elmúlt. Délután 3 felé meg visszajött a fájdalom.

Mit vegyek be, vagy mi a teendő ilyenkor?



2015. ápr. 16. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
ha van akkor 1-2 kupica házi pálinkát(vagy bármi hasonlót). az alkohol lebontja a zsírt.
2015. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hányj.


Amúgy citromos víz, savanyú dolog, ecetes sali, pálinka (bár az nekem tényleg kb. visszajön), szénsavas, vagy kóla.

2015. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tejfölt
2015. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kulcsos7 ***** válasza:
Pálinka nagyon jó, ha noncs, akkor szódabikarbóna, egy teáskanállal.
2015. ápr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a tejföl zsír...

ahogy fentebb írták, pálinka segít

2015. ápr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ecetes uborkát ettem rá, este meg már felest adtak hogy múljon már, és hogy tudjak aludni... Nem tudom mi mulasztotta el, de valamiért visszajött, remélem nem fekély vagy valami. Uborkát most is ettem de nemigazán hat, de jól megböfögtet legalább.
2015. ápr. 16. 17:51
 7/7 A kérdező kommentje:
akkor marad a házi gyógymód :) remélem segít.
2015. ápr. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!