Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 14 (majdnem 15) évesen 173...

14 (majdnem 15) évesen 173 centi vagyok és 60 kiló. Én ezt soknak találom de anyum szerint pont jó. Viszont 70-75/C-s melltartóméret kell. Ez nagy?

Figyelt kérdés
Mert engem zavar, hogy a többiekhez képest nekem kifejezetten vannak idomaim. Ezt örököltem anyuméktól de még így is szerencsésnek mondhatom magam hozzájuk képest.Kosarazok, de még nem régen kezdtem. Ezelőtt is mindig sportoltam valamit, szóval izmosabb, sportosabb alkat vagyok. Nem tudom, hogy a fiúk miért piszkálnak, ha elvileg jó alakom van. Én speciál nem szeretem, szégyellem. Próbálok divatosan, de mégis lazábban ölözni, mert abban jobban érzem magam.
2015. ápr. 7. 00:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ilyen magassághoz még kevés is...
2015. ápr. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egyaltalan nem keves nagyon sok abaratnom volt aki a gimiben kicsit ducubb , de kinőttek , am a az izom sokkal tobbet nyom (kg-ban ) mint a háj
2015. máj. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!