Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem ezt már 4. napja?

Miért érzem ezt már 4. napja?

Figyelt kérdés
Amikor egy végtagommal hozzáérek valamihez, vagy saját magamhoz (főleg a kezemmel) akkor nagyon forcsa zsibbadás fog ott el. Nem rendes zsibbadás, tehát nem fáj, de olyan mintha zsibbadás lenne. Amikor megvakarom valamimet, ott is, és akármihez, amihez hozzàérek vagy felakarom venni. Nem érzem rendesen, hogy ott van, helyette ez a zsibbadás van. Egyébként már előfordult ez már velem egyszer, kétszer, de egy napon belül mindig elmúlt. De most kezdett el igazán zavarni. Tehát mért van ez?
2015. ápr. 7. 00:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és ha nagyon gyengén érek hozzá valamihez, és simogatom, akkor jobb, de még akkor sem az igazi.
2015. ápr. 7. 00:12
 2/13 Joe.38 ***** válasza:
Háziorvost felkeresed és beutal a megfelelő kivizsgálásra. Táv gyógyítás nem létezik
2015. ápr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is fordulj orvoshoz. Ez lehet idegrendszeri és keringési probléma is.
2015. ápr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
...ugyanakkor viszont egyszerű vitaminhiány is. Hogy konkrétan milyen vitamin, nem tudom :( Nekem is volt hasonló a katonaságban, néha annyira fájtak az ujjbegyeim, hogy a zubbonyomat nem tudtam begombolni. 1-2 doboz multivitamin helyretett. Mások is panaszkodtak hasonlókra, aztán elmúlt. Sztem egy doki valóban többet tudna mondani erről...
2015. ápr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat,nem akarlak megijeszteni,nekem volt egy munkatársam,aki egyszer azt kérdezte tőlünk,hogy miért zsibbadhat a karja?És kb.1hét múlva meghalt agyvérzésben.Természetesen nem mondom,hogy neked is ez van,de azt igen,amit a többi válaszadó is,hogy nagyon fontos mielőbb háziorvoshoz menni,legalább meg tudsz nyugodni,hogy tényleg csak vitaminhiány-de vigyázat,az is lehet veszélyes!
2015. ápr. 10. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt egy egyszerű vérnyomásmérés is megoldja. Bár a végtagzsibbadás inkább az elégtelen keringés ill. alacsony vérnyomás miatt szokott előfordulni, az pedig nem kifejezetten az agyvérzés előjele. Sőt. Agyvérzés inkább magas vérnyomás esetén szokott előállni.

De valóban, abban igaza van az előző hsz-nak, hogy érdemes egy szakit is megkérdezni...

2015. ápr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ok, már voltam is háziorvosnál. Az idegrendszert vizsgálta, az ujjával megütögette a bordáimat, kérte, hogy szorítsam meg a kezét, csukott szemmel alljak féllábon, érintsem meg az orrom, de ezek mind rendben voltak. Adott egy beutalót vérvételre, illetve mondta, hogy B vitamint szedjek (Supradyn-t). Egyébként közben már elmúlt.
2015. ápr. 11. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Örülök! Jó egészséget!
2015. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hurrá! :)

Akkor lehet, hogy mégiscak a B-vitamin volt a hunyó...?

2015. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is remélem, már teljesen elmúlt tegnap óta, de a vérvizsgálatból úgyis minden kiderül, meglátjuk mi lesz. :)
2015. ápr. 12. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!